**** Hotel Villa Voyta ubytovanie Praha 4

Hotel Praha 4 Villa Voyta Luxusní 4 hvězdičkový Hotel Villa Voyta, připomínající malý zámeček uprostřed zeleně, byl postaven ve stylu "secese" a zosobňuje pohostinnost a luxusní životní styl. Ubytování nabízejí nové Superior & Executive  pokoje s výhledem do parku a zahrady. Dostupnost od hotelu do centra města je pouhých 15 min.

Ubytování
Hotel Villa Voyta
nabízí 21 pokojů v nadstandardním provedení, včetně luxusních apartmánů. Všechny pokoje mají 4* vybavení - LCD nebo plazmová TV se satelitním příjmem, telefon, WIFI připojení na internet, klimatizace, trezor, minibar, fén a mandl na kalhoty. K dispozici jsou Vám dvě uzamykatelná hotelová parkoviště.

Vybavení secesní části hotelu Villa Voyta na Vás dýchne atmosférou začátku dvacátého století. Každý pokoj je originálně pojat a dekorován. Svatební apartmá díky své rozlehlé terase umocní romantičnost svatebního dne.

Moderní budova Garni Voyta se svými několika pokojovými apartmány a čtyřmi dvoulůžkovými pokoji zaručeně uspokojí i ty nejnáročnější klienty. Apartmány v Garni Voyta jsou vybaveny faxem a na přání také videorekordérem či DVD přehrávačem a nabízí ideální podmínky pro dlouhodobé pobyty nebo pobyty rodin s dětmi.

Vybavení pokojů: Barevný LCD TV se satelitním příjmem, telefon, radiobudík, minibar, trezor, připojení na internet formou WIFI. Kosmetika: šampón, shower gel, sprchový gel s peelingem, tělové mléko. Župany, vysoušeč vlasů, žehlící stojan na kalhoty, deštník.

Tři Konferenční místnosti, stejně jako vyhlášená Restaurace, které  byla udělena řada prestižních cen, doplňují celkovou nabídku hotelu, která je vhodná pro rekreační anebo pracovní pobyty, jak individuálních turistů tak obchodních partnerů.

Villa Voyta svatební apartmán a svatby
Ubytování pro novomanžele ve svatebním apartmá. Pro obřad je možné využít altánek nebo VIP salonek. Svatební servis zahrnuje květinovou výzdobu, dekorace, svatební hudbu, živou hudbu k tanci i poslechu, slavnostní oběd, raut, svatební koláčky, dort, mini zákusky, výslužky atd.

Praha hotel Villa Voyta služby
Pro hotelové hosty je k dispozici parkoviště zcela zdarma, přímo v zahradě hotelu. Přátelský a profesionální přístup personálu. Bohaté snídaně formou bufetu, 24 hodinový servis. Business servis. Rádi pro Vás zajistí Baby sitting, služby concierge ( zajištění vstupenek na kulturní a společenské akce, okružní výlety po Praze a dalších zajímavých místech České republiky, prodej suvenýrů a Taxi službu.

Hotel v Praze Villa Voyta restaurace
Příjemná  secesní restaurace se dvěma zimními zahradami (nekuřácká / kuřácká část) nabízí výběr ze specialit české a francouzské kuchyně. Kouzlo secesní restaurace dotváří detaily jako jsou vitráže od Alfonse Muchy či obraz zakladatele hotelu pana Vojty a autoportrét architektky Heyworthové, spacialistky na secesi.

V restauraci je možné uspořádat firemní  večírky, soukromé oslavy - svatby, křtiny, narozeniny. Na přání Vám připraví výběr z menu nebo rautové stoly nebo zajistí i  živou hudbu.

Hotel Villa Voyta konference
Pro pořádání konferencí, školení, seminářů, prezentací Vám hotel Villa Voyta**** nabízí tři konferenční místnosti s profesionálním vybavením. Uspořádání a vybavení Vám rádi zajistí dle Vašich představ a požadavků. 3 salonky o celkové kapacitě 100 osob, moderní a klimatizované prostory, denní světlo, možnost zatemnění, vysokorychlostní internet Wi-Fi. Možnost pořádání seminářů na venkovní kryté zahradě. Místnosti jsou vybavené lednicí s nápoji a kávovarem. Prostory lze uspořádat a vybavit dle Vašeho přání - Dataprojektor, projektové plátno, TV, videorekordér, DVD přehrávač, Hifi, Flipchart.

Konferenční místnosti se nachází ve Ville Voyta Garni, která leží proti Ville Voyta pouhých 10 kroků a je postavena v moderním stylu.

Příjezd k hotelu Villa Voyta v Praze 4
Hotel VillaVoyta je situován 15 minut jihozápadně od centra města s dobrou dopravní dostupností.
Pro naše klienty nabízíme 24 hodinovou hotelovou dopravu.

OSOBNÍM VOZEM
Z dálnice D1 směrem od Brna nebo z dálnice D8 směrem od Teplic:
- Sledovat směrové ukazatele Plzeň  / Krč
- Za čerpací stanicí Shell (200 m), odbočíte vpravo směr Krč
- Přijedete na ulici Vídeňská, na semaforech odbočit vpravo
- Pokračovat stále  rovně k Fakultní Thomayerově nemocnici – 300 m
- U nemocnice odbočíte vpravo do ulice Zálesí
- Pokračovat stále rovně – 300 m, 4 ulice odbočit vlevo do ulice Sulická
- Pokračovat rovně 100 m a odbočit vpravo Na Větrově
 
 
Z dálnice D5 směrem od Plzně nebo letiště Praha – Ruzyně:
- Sledovat směrové ukazatele Brno / Krč
- Přejedete Barrandovský most, pokračujete po Jižní spojce
- Před čerpací stanicí OMV (1000 m) odbočíte vpravo směr Krč
- Přijedete na ulici Sulická, na semaforech odbočit vpravo
- Pokračovat stále  rovně po Sulická – Pod Višňovkou – Štúrova  – 500 m
- Na světelné křižovatce odbočíte vpravo do ulice Zálesí
- Pokračovat stále rovně – 100m, 2 ulice odbočit vlevo do ulice Sulická
- Pokračovat rovně 100 m a odbočit vpravo Na Větrově

MĚSTSKOU DOPRAVOU:
 Z letiště:
- Zde je autobusová zastávka - autobusem č.100 ke stanici metra "B" Zličín do stanice Smíchovské nádraží
- Zde přestoupit na autobus č. 196 směr Kačerov do zastávky Sulická – 10. stanice
- Zde vystoupit, vpravo ulice K Novému dvoru

Z Hlavního nádraží nebo Nádraží Holešovice, autobusové nádraží Praha Florenc :
- Metrem – červená linka C do stanice Kačerov
- Přestoupit na autobus č. 106, 117, 139, 170, 196, 203 nebo 205 do zastávky Sulická – 4 stanice
- Zde vystoupit, vlevo ulice K Novému dvoru.

Letiště Praha – Ruzyně je vzdálené 20 km
Autobusové Nádraží Florenc je vzdálené 10 km
Vlakové a autobusové nádraží je vzdáleno 5 km
Autobusová zastávka vzdálena 100 m
Metro 500 m
Hotel Praha 4 Villa Voyta - Služba na recepcii je 24 hodínHotel Praha 4 Villa Voyta - Malé zvieratka (psi) majú vstup do hotelu dovolenýHotel Praha 4 Villa Voyta - Recepcia poskytuje zmenárenské službyHotel Praha 4 Villa Voyta - Pri hotely je vlastné parkoviskoHotel Praha 4 Villa Voyta - hotel má reštauráciuHotel Praha 4 Villa Voyta - možnosť pripojenia na internetHotel Praha 4 Villa Voyta - k dispozícii letná terasaHotel Praha 4 Villa Voyta - k dispozícii kavareňHotel Praha 4 Villa Voyta - akceptuje creditné karty Eurocard/MastercardHotel Praha 4 Villa Voyta - akceptuje creditné karty VISAHotel Praha 4 Villa Voyta - akceptuje creditné karty American ExpressHotel Praha 4 Villa Voyta - akceptuje creditné karty JCBHotel Praha 4 Villa Voyta - akceptuje creditné karty Diners Club InternationalHotel Praha 4 Villa Voyta - Televizor má príjem satelitných  programůHotel Praha 4 Villa Voyta - Iybz sú vybavené televízoromHotel Praha 4 Villa Voyta - Izby s vlastnou kúpelkouHotel Praha 4 Villa Voyta - Izby s vlastnou toaletouHotel Praha 4 Villa Voyta - v izbach je telefon